BEZPŁATNE PORADY EKSPERTA

Talo Energy S.C. skupia profesjonalistów w dziedzinie energii elektrycznej i grzewczej, Odnawialnych Źródeł Energii oraz Funduszy Krajowych i Unijnych.
Na przestrzeni lat firma wypracowała szeroką gamę produktów, renomowanych producentów, których jesteśmy certyfikowanym partnerem.
Są to:
· fotowoltaika
· ogrzewanie budynków matami grzewczymi w technologii podczerwieni
· pompy ciepła
· oświetlenie uliczne zasilane fotowoltaiką

Główna siedziba firmy znajduje się w Szczecinie.
Posiadamy również oddział we Wrocławiu, a inwestycje prowadzone są w całej Polsce.

Ostatnie lata to czas ogromnego rozwoju dla firmy Talo Energy.
Nasza firma wyspecjalizowała się w bardzo wąskiej dziedzinie tj. montażu instalacji fotowoltaicznych na dużej wysokości, powyżej 30 metrów. Nie tak dawno świętowaliśmy sukces jednej z naszych realizacji, ponad 700 kW fotowoltaiki, prawie 3000 paneli i ponad 50 falowników na dachach wieżowców w ścisłym centrum Wrocławia, która dziś jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie rozproszoną instalacją produkującą prąd z energii słonecznej.
Dzięki naszym podniebnym elektrowniom z tańszego prądu korzysta już ponad 15000 mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

Po za klientem biznesowym obsługujemy również klienta indywidualnego.
W poprzednich latach wykonaliśmy kilkaset instalacji dla domków jednorodzinnych wyposażając je w ogrzewanie i fotowoltaikę. Duży procent tych instalacji otrzymało dotację z programu Prosument obsługiwaną przez naszą firmę.

Każdego klienta, zarówno dużego jak i indywidualnego traktujemy z równą starannością i zaangażowaniem.

Dzięki zachowaniu najwyższych standardów przy projektowaniu i realizacji, klienci TALO ENERGY mają możliwość uzyskania niezależności energetycznej przy równoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne.
Co to oznacza? Dzięki „Podłączeniu swoich domów do słońca” rachunki za Energię Elektryczną, Ogrzewanie i Ciepłą Wodę naszych klientów mogą wynosić nawet 0 zł rocznie.

Naszą ambicją jest aby w Polsce powietrze którym oddychamy nie zatruwało nas i naszych dzieci. Pragniemy przyczyniać się do zwiększenia udziału „czystej energii” dzięki czemu nasze środowisko będzie zdrowsze a portfele naszych klientów pełniejsze.

Wspierają nas eksperci:

Masz pytania do ekspertów z Talo Energy?

tel.: 91 40 40 997
kontakt@taloenergy.pl

lub
Wypełnij formularz

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]